Для замовлення замірів вкажіть ім'я і телефон Ми перетелефонуємо і узгодимо зручний для Вас час для безкоштовних замірів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо

Балясини і перила з натурального мармуру і граніту - це вишуканість та функціональність. Вони перетворять навіть звичайні сходи на витвір мистецтва і нададуть вашому будинку елегантності та стилю.

Балясини з природнього каменю володіють величезною кількістю переваг: вони не просто красиві, шикарні і витончені, вони також дуже міцні та довговічні, і навіть роблять позитивний вплив на здоров'я.

балясини з граніту

Балясини з граніту

Щоб дізнатись ціну виробу вкажіть ім'я і телефон Вам перетелефонує майстер по каменю і зробить безкоштовний розрахунок вартості виробу
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо, ми Вам перетелефонуємо

балясини з мармуру

Балясини з мармуру

Щоб дізнатись ціну виробу вкажіть ім'я і телефон Вам перетелефонує майстер по каменю і зробить безкоштовний розрахунок вартості виробу
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо, ми Вам перетелефонуємо

Що може бути красивіше тонкої, витонченої, різьбленої балясини, яка прикрашає сходи? Тільки балясини з натурального каменю, які надають сходам насправді розкішного вигляду.

Балясини - це вертикальні, фігурно вирізані стовпчики, які служать для прикраси сходів і з'єднують перила зі ступенями. Вони не тільки додають зручності при переміщенні по сходах, а й надають родзинку всьому архітектурному сходовому комплексу. Розміри, вид, форма і матеріал балясин може бути яким завгодно - ці параметри залежать тільки від фантазії замовника і виконавця. Балясини можуть розташовуватися як на маршах сходів, так і на майданчиках. На майданчиках, а також на терасах, балконах і антресолях часто використовують балюстради - комплекси з балясин.

Балясини виготовляють з дерева, скла, металу, бетону, натурального каменю або роблять комбінованими. Але найбагатший і розкішний вигляд мають балясини з натурального каменю. Їх використовують, як на маршах і площадках сходів, так і для зовнішнього застосування - на балконах, біля входу в будівлю, на терасах. Безсумнівно, мармур - це один з найблагородніших будівельних матеріалів, тому балясини з натурального мармуру виглядають по-королівськи. Крім того, мармур надзвичайно довговічний. Природні камені, які використовують в будівництві, слабо реагують на зміни в навколишньому середовищі, а значить, можуть відмінно витримувати температурні перепади, вібрації і тиск практично без будь-яких пошкоджень. Саме тому кам'яні балясини встановлюються на століття. Крім того, натуральні камені - екологічно чистий продукт, який створює позитивний мікроклімат в приміщенні.

Для створення балясин з натурального каменю найчастіше використовують білі, чорні, сірі, червоні, зелені і рожеві камені. Переважно це мармур.

Застосування балясин

У будівництві котеджів (приватних будинків) мармурові та гранітні балясини застосовують в оформленні сходових маршів (всередині та ззовні) у вигляді елементів фасадів споруд, балконів, у ландшафтному дизайні. Не дивлячись на те, що перила та балясини мають, в основному, декоративну функцію, це також зручність і безпека, перш за все. Особливо, якщо в будинку знаходяться маленькі діти.

балясини з каменю балясини з мармуру балясини з граніту
балясини з каменю балясини з мармуру балясини з мармуру

Балясини з граніту й перила надають будівлі солідний аристократичний вигляд. Через це їх часто використовують у будівництві театрів, філармоній, державних установ, стилізованих будинків.

Фактура поверхні. Розміри та форми балясин

Ми виготовляємо такі види балясин:

Точені балясини – мають в поперечному розрізі коло, це найпоширеніший вид балясин.

Балясини і перила – це основні деталі балюстради, до якої також входять тумби і стовпи, які є опорними елементами всієї конструкції. Стовпи і тумби накриті кришками, які увінчуються декоративними елементами: чашами, кулями, скульптурами, світильниками та іншими виробами з граніту, які виготовляються під замовлення.

Отже, для створення балюстрад, окрім балясин і поручнів, також потрібні стовпчики або тумби та кришки для них.

Тесані балясини – мають в поперечному розрізі квадрат або правильний багатокутник.

Різьблені вручну балясини – різної, досить складної форми, їх дуже часто замовляють, це майже скульптура.

Загальні підбалясники

Індивідуальні підбалясники

Балясини зазвичай встановлюють на підбалясники, які можуть бути загальними (під кілька балясин) і індивідуальними (під кожну балясину окремо).

Прямі перила

Радіальні перила

Перила бувають радіальні та прямі. З цих елементів збирають перила більш складної форми.

Стандартні розміри мармурових і гранітних балясин:

діаметр - 110 ... 200 мм
висота - 800 ... 900 мм

Можливі розміри балясин:

діаметр - 100 ... 500 мм
висота - 600 ... 1800 мм

Стандартні розміри перил:

ширина - 120 ... 220 мм
товщина - 40 ... 100 мм
довжина - 1000 мм

Можливі розміри перил:

ширина - 110 ... 600 мм
товщина - 30 ... 200 мм
довжина - до 3000 мм

Наша компанія виготовляє балясини та перила під індивідуальні розміри, створюємо та погоджуємо ескіз враховуючи побажання клієнтів.

При проектування необхідно враховувати:

• для балясин діаметром до 12 см, найтонше місце має бути не менше 5 см;
• мінімальна товщина перил - 3 см, при довжині до 100 см.

Фактура поверхні балясин і поручнів - полірована, лощена або з ефектом старовини.

Майстер по граніту і мармуру

 

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР ТА РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ВИРОБУ

 

Відправте заявку і ми узгодимо зручний для Вас час приїзду майстра для замірів та зробимо детальний розрахунок вартості

© 2017 Велич Каменю.
Designed By GodDan