Балясини і перила з натурального мармуру - це вишуканість та функціональність. Вони перетворять навіть звичайні сходи на витвір мистецтва і нададуть вашому будинку елегантності та стилю.

Балясини з мармуру володіють величезною кількістю переваг: вони не просто красиві, шикарні і витончені, вони також дуже міцні та довговічні, і навіть роблять позитивний вплив на здоров'я.

Що може бути красивіше тонкої, витонченої, різьбленої балясини, яка прикрашає сходи? Тільки балясини з натурального мармуру, які надають сходам насправді розкішного вигляду.

балясини з мармуруБалясини - це вертикальні, фігурно вирізані стовпчики, які служать для прикраси сходів і з'єднують перила зі ступенями. Вони не тільки додають зручності при переміщенні по сходах, а й надають родзинку всьому архітектурному сходовому комплексу. Розміри, вид, форма і матеріал балясин може бути яким завгодно - ці параметри залежать тільки від фантазії замовника і виконавця. Балясини можуть розташовуватися як на маршах сходів, так і на майданчиках. На майданчиках, а також на терасах, балконах і антресолях часто використовують балюстради - комплекси з балясин.

Балясини виготовляють з дерева, скла, металу, бетону, натурального каменю або роблять комбінованими. Але найбагатший і розкішний вигляд мають балясини з натурального каменю. Їх використовують, як на маршах і площадках сходів, так і для зовнішнього застосування - на балконах, біля входу в будівлю, на терасах. Безсумнівно, мармур - це один з найблагородніших будівельних матеріалів, тому балясини з натурального мармуру виглядають по-королівськи. Крім того, мармур надзвичайно довговічний. Природні камені, які використовують в будівництві, слабо реагують на зміни в навколишньому середовищі, а значить, можуть відмінно витримувати температурні перепади, вібрації і тиск практично без будь-яких пошкоджень. Саме тому кам'яні балясини встановлюються на століття. Крім того, натуральні камені - екологічно чистий продукт, який створює позитивний мікроклімат в приміщенні.

Для створення балясин з натурального каменю найчастіше використовують білі, чорні, сірі, червоні, зелені і рожеві сорти мармуру.

Застосування мармурових балясин

У будівництві котеджів (приватних будинків) мармурові балясини застосовують в оформленні сходових маршів (всередині та ззовні) у вигляді елементів фасадів споруд, балконів, у ландшафтному дизайні. Не дивлячись на те, що перила та балясини мають, в основному, декоративну функцію, це також зручність і безпека, перш за все. Особливо, якщо в будинку знаходяться маленькі діти.

Фактура поверхні. Розміри та форми балясин

Ми виготовляємо такі види балясин:

Точені балясини – мають в поперечному розрізі коло, це найпоширеніший вид балясин.

Балясини і перила – це основні деталі балюстради, до якої також входять тумби і стовпи, які є опорними елементами всієї конструкції. Стовпи і тумби накриті кришками, які увінчуються декоративними елементами: чашами, кулями, скульптурами, світильниками, які виготовляються під замовлення.

Отже, для створення балюстрад, окрім балясин і поручнів, також потрібні стовпчики або тумби та кришки для них.

Тесані балясини – мають в поперечному розрізі квадрат або правильний багатокутник.

Різьблені вручну балясини – різної, досить складної форми, їх дуже часто замовляють, це майже скульптура.

Загальні підбалясники

Індивідуальні підбалясники

Балясини зазвичай встановлюють на підбалясники, які можуть бути загальними (під кілька балясин) і індивідуальними (під кожну балясину окремо).

Прямі перила

Радіальні перила

Перила бувають радіальні та прямі. З цих елементів збирають перила більш складної форми.

Стандартні розміри мармурових балясин:

діаметр - 110 ... 200 мм
висота - 800 ... 900 мм

Можливі розміри балясин:

діаметр - 100 ... 500 мм
висота - 600 ... 1800 мм

Стандартні розміри мармурових перил:

ширина - 120 ... 220 мм
товщина - 40 ... 100 мм
довжина - 1000 мм

Можливі розміри перил:

ширина - 110 ... 600 мм
товщина - 30 ... 200 мм
довжина - до 3000 мм

Наша компанія виготовляє балясини та перила під індивідуальні розміри, створюємо та погоджуємо ескіз враховуючи побажання клієнтів.

При проектування необхідно враховувати:

• для балясин діаметром до 12 см, найтонше місце має бути не менше 5 см;
• мінімальна товщина перил - 3 см, при довжині до 100 см.

Фактура поверхні балясин і поручнів - полірована, лощена або з ефектом старовини.

Каталог каменю

 

Завантажте повний каталог штучного та натурального каменю 

ВІДГУКИ ПРО НАШІ РОБОТИ

🌟Дякую креативному, фаховому та організованому колективу за бездоганно виконану роботу. Мій камін радує мене щодня!...

Posted by Леся Фігель on Tuesday, July 17, 2018

Дуже дякуємо колективу Велич Камінь за професійно виконану роботу. Ви надали нашій кухні неповторності та розкоші! Тепер...

Опубліковано Наталією Петрик-Колясою Середа, 8 серпня 2018 р.

Хочу сказати велике дякую за нову стільницю на кухні.Матеріал якісний і встановили швидко.Дуже приємно мати справу з кваліфікованими людьми знавцями своєї справи.

Опубліковано Машою Антоник Четвер, 23 серпня 2018 р.

ОБРОБКА КАМЕНЮ НАШИМИ МАЙСТРАМИ

ПРО КОМПАНІЮ ВЕЛИЧ КАМЕНЮ

Компанія «Велич Каменю» пропонує широкий вибір виробів з натурального та штучного каменю у Львові:

  • з італійського, іспанського, турецького, грецького, бразильського, португальського, китайського, індійського мармуру;
  • з українського, бразильського, турецького, китайського, індійського, норвезького граніту;
  • з кварциту Silestone, Caesarstone, Samsung Radianz, Vicostone, Restone;
  • з кварцових плит Laminam i Dekton.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі, навіть найсміливіші побажання та ідеї, будуть враховуватися при виробництві. У нас Ви знайдете кращі зразки виробів із каменю для будинку, котеджу, квартири, офісу, магазину, торгового центру чи адміністративної споруди.

Всі вироби ми виготовляємо на власному обладнанні, забезпечуючи повний контроль від стадії проектування та замірів до встановлення.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, виробників меблів

Пропонуємо вигідні умови співпраці, відправте заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

© 2017-2019 Велич Каменю. Всі права захищено
Designed By GodDan