Для замовлення замірів вкажіть ім'я і телефон Ми перетелефонуємо і узгодимо зручний для Вас час для проведення замірів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо

ЛАВКИ З НАТУРАЛЬНОГО ГРАНІТУ ТА МАРМУРУ

Лавки з натурального каменю - це малі форми архітектури з широкими можливостями використання. Завдяки таким якостям природного каменю, як міцність і стійкість до вологи і перепадів температур, лавки з каменю знайшли широке застосування в архітектурі і дизайні. Вони часто використовуються в оформленні присадибної ділянки або парку. Їх розміщують зазвичай в тихому і тінистому місці, де можна відпочити на свіжому повітрі і приємно провести час. Також можна зустріти мармурові лавки в інтер'єрі будинку, лазні або сауні.

Лавки з мармуру і граніту - це найкраще рішення для тих, хто цінує красу, комфорт і довговічність. Міцний і довговічний матеріал надовго вирішить проблему ремонту і заміни виробів на нові. Стійкість до постійних змін температури, вологи і мікроорганізмів робить такі вироби оптимальними для будь-яких цілей.

Варто відзначити і декоративні якості, якими можуть похвалитися лави з мармуру і граніту. Природна фактура, різні відтінки кольору, можливість виготовити будь-яку форму високо цінується дизайнерами і всіма поціновувачами краси і вишуканості.

Гранітні лавки

Застосування граніту набирає обертів популярності в різних областях. Гранітна лавка є стильною окрасою екстер'єру. Компанія «Велич Каменю» гарантує мінімальне за термінами і витратами виробництво лавок відповідно до Ваших ідей. Наша команда фахівців готова проконсультувати і виконати роботу будь-якої складності.

Кольорові рішення.

Дизайнерські рішення безмежні, палітра кольорів задовольнить кожне з них. Колір лавки може бути з однаковим відтінком, що й навколишнє оточення, може контрастувати і бути видимим здалеку. Домішки інших порід роблять кожен шматок каменю особливим.

Особливості матеріалу.

Натуральний камінь має такі переваги, як матеріал для виготовлення вуличних лавок:

  • Витримує до 300 фаз заморожування-розморожування.
  • Висока зносостійкість зберігає ідеальний стан протягом десятків років.
  • Радіаційна безпека дозволяє ставити лавку в приміщенні.

Мармурові лавки

Лави та лавки - це елегантний, важливий, часто просто необхідний завершальний етап благоустрою садової ділянки, парку, міської вулиці або заміської резиденції. Оскільки вони являють собою не тільки функціональний елемент, але і окрасу простору. Для городян вуличні лавки - це невід'ємна частина міського пейзажу: лавочки біля будинку з бабусями, садові лавки з закоханими, вуличні - з мамами, малюками ...

Мармурова лавка - елемент ландшафтного дизайну. Кам'яні лави можуть служити індикатором вишуканого смаку власника заміської резиденції. Такі лави відмінно гармонують з навколишньою природою, оскільки є частиною її, перетвореної умілими руками на витвір мистецтва. Вони надійні, міцні, екологічні, не схильні до руйнування під дією природних сил. Широка палітра кольорів каменю дозволяє поєднувати лави з іншими елементами декору.

У нашій компанії Ви можете купити лавки з граніту та мармуру різноманітного дизайну, у будь-якому стилі: класицизм, бароко, мінімалізм, модерн, всі вироби тільки найкращої якості.

Каталог мармуру і граніту

 

Скачати каталог граніту та мармуру

Перегляньте весь каталог наявного у нас каменю 

м. Львів, вул. Луганська, 10, (098) 185 50 60
© 2018 Велич Каменю. Всі право захищено
Designed By GodDan