Для замовлення замірів вкажіть ім'я і телефон Ми перетелефонуємо і узгодимо зручний для Вас час для безкоштовних замірів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо

Майстер по граніту і мармуру

 

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР ТА РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ВИРОБУ

 

Відправте заявку і ми узгодимо зручний для Вас час приїзду майстра для замірів та зробимо детальний розрахунок вартості

Модульні плити - це вид облицювальних плит зі стандартними (модульними) розмірами і фіксованими товщинами: 20, 30, 40 і 50 мм.

Ключовою перевагою таких плит перед бруківкою є набагато простіший та швидший, а відповідно і менш затратний монтаж.

Окрім того, часто вартість виготовлення квадратного метру плити буває нижчою, аніж аналогічної кількості пиляної бруківки. При цьому в результаті ви одержите рівну поверхню з мінімальною кількістю швів, яка буде абсолютно комфортною для будь-якого типу взуття і безпечною у всі пори року.

Модульна плитка для укладання на вулиці виготовляється з граніту та інших твердих порід натурального каменю з обов'язковою протиковзкою обробкою фактури лицьової поверхні - пилянням, термообробкою або бучардуванням.

Укладання плитки великих розмірів забирає менше часу, якщо таку роботу доручити професійним облицювальникам, які володіють достатнім досвідом і мають практичні навички роботи з виробами з природного каменю.

Стандартна гранітна і мармурова плитка має квадратну або прямокутну форму з розмірами від 200 × 200 до 600 × 600 мм і товщиною від 30 до 100 мм. Вибираючи розміри варто взяти до уваги, що товста плитка великих розмірів має досить значну вагу - до 100 кг, тому потрібно правильно обробити і підготувати поверхню для укладання.

Переваги гранітної плитки

Зносостійкість і довговічність

Граніт - найміцніший і твердий камінь, відповідно, плити з цього матеріалу мають ті ж властивості. Вони стійко витримують будь-які механічні дії, практично не стираються (тому ідеально підходять для підлогових покриттів і доріжок). Волога і перепади температур для цього матеріалу також не страшні. Все це дозволяє плитці з граніту служити в якості зовнішнього облицювання максимально довго.

Широке різноманіття форм і текстур

Серед відтінків і малюнків плит нескладно знайти потрібгу для конкретних будівельних або художніх завдань. За допомогою поєднання візерунків і квітів можна викладати мозаїку, робити декоративні панно.

Практичність

Зіпсувати гранітну плитку дуже складно. Практично всі забруднення можна видалити водою за допомогою м'якої тканини. З роками поверхня може потьмяніти, але цей недолік легко усувається – поліруванням.

Переваги мармурової плитки

Міцність

За цим показником мармур поступається тільки граніту, а решту каменів з легкістю перевершує. Мармурова плитка для підлоги користується попитом у дизайнерів і архітекторів, так як дозволяє отримати чудовий вигляд і при цьому прослужить кілька десятків років. Та частини будівлі, де плита не буде відчувати навантаження, наприклад, колона або цоколь, збережеться ще довше. Крім того, мармур не боїться ні вогню, ні води.

Стійкість до погодних впливів

Мармурова плитка зберігає презентабельний вигляд навіть на сонці, морозі і при великій вологості, тому його так часто можна побачити в зовнішньому оформленні будівель. Проблем з доглядом не виникне, так як будь-які забруднення легко змиваються водою.

Широка палітра

Особливою перевагою мармурової плитки є багата палітра кольорів. Можна легко підібрати потрібний відтінок для оформлення будинку або окремої кімнати. Але, незважаючи на таке різноманіття – фактуру мармуру неможливо переплутати з жодною іншою. Прожилки і вкраплення однозначно доводять, що перед вами натуральний мармур.

Застосування гранітної плитки

Зовнішня обробка

Гранітна плитка використовується для облицювання ступенів, цоколів, парапетів, майданчиків внутрішніх дворів і т.д. Користується попитом і тротуарна плита з граніту. Так, як полірована поверхня досить слизька, матеріал для горизонтальних ступенів проходить спеціальну обробку.

Внутрішнє оздоблення

Доступна ціна гранітної плитки дозволяє широко застосовувати її в оформленні будинків, квартир, офісних будівель. Цей матеріал підходить для стін, підлоги, арок, сходів та інших елементів архітектури і декору. Гранітна плитка може служити покриттям підлоги в холах, вестибюлях, коридорах. Оскільки граніт вологостійкий, його можна використовувати для декору ванної кімнати. Елітні кухні з масиву дерева можуть мати гранітні плити.

Ландшафтний дизайн

Доріжки з цього матеріалу вдало вписуються в ландшафт, особливо ефектно виглядають комбінації з маленьких гранітних плит різних відтінків.

Застосування мармурової плитки

Оздоблення інтер'єру

Мармурова плитка часто застосовується в якості покриття для підлоги в громадських спорудах, приватних будинках, торговельних та бізнес-центрах. Однак внутрішня обробка не обмежується тільки плиткою з мармуру для підлоги. З цього каменю виготовляють сходи, барні стійки, каміни, стіни і панно. Великим попитом користується плитка з мармуру для облаштування ванної кімнати. Білий камінь ідеально підходить для дизайну в античному або класичному стилі.

Зовнішня обробка

Зовнішнє оздоблення плитки з мармуру зустрічається в основному у вигляді колон, фонтанів, декору цоколів.

Приклади застосування модульних плит

Виробництво модульних плит

Плита виготовляється з блоків природного каменю шляхом розпилювання на спеціальних верстатах. Після чого поверхням плити надають потрібну фактуру. Після сушіння і контролю якості її упаковують у дерев'яні ящики або на піддони і складують.
Монтаж і облицювання гранітною плиткою

Встановлення облицювальних плит з природнього каменю вимагає специфічних професійних знань і навичок, які дозволяють фахівцеві-облицювальнику оцінити конструктивні особливості об'єкта, властивості матеріалу, відтінки і природні включення натурального каменю, умови його експлуатації. Облицювання гранітом, мармуром або іншими породами натурального каменю вимагає наявності спеціального обладнання і вміння з ним працювати. Та певного творчого чуття.

Тому, ми наполегливо рекомендуємо звертатися до фахівців, які мають достатній досвід роботи з природним каменем. Камінь - це живий матеріал, і якщо дотримати всі тонкощі роботи з ним, відмінні гранітні або мармурові вироби будуть радувати Ваше око протягом багатьох років.

Варто зазначити, що облицювання фасадів гранітною плиткою не потребує особливих вкладень, тим більше що при правильній і якісній обробці можливо суттєво зменшити витрати на експлуатацію будівлі, в порівнянні з облицюванням фасадів з інших матеріалів.

Способи укладання плитки

© 2017 Велич Каменю.
Designed By GodDan