Для замовлення замірів вкажіть ім'я і телефон Ми перетелефонуємо і узгодимо зручний для Вас час для безкоштовних замірів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо

Майстер по граніту і мармуру

 

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР ТА РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ВИРОБУ

 

Відправте заявку і ми узгодимо зручний для Вас час приїзду майстра для замірів та зробимо детальний розрахунок вартості

Виготовлення плит з нестандартними розмірами є значною перевагою гранітних і мармурових облицювальних плит перед керамогранітом і кахелем. У результаті при використанні таких плит для облицювання кожна плита має свій розмір під місце встановлення без підрізання. Використовуючи нестандартні облицювальні плити, вдається прискорити монтаж і скоротити терміни оздоблювальних робіт, а також забезпечити надійність і тривалий термін експлуатації облицювання. Така обробка створює закінчений і цілісний вигляд, підвищуючи престиж об'єкта.

Переваги нестандартних облицювальних плит

Ключову перевагу нестандартних плит перед модульними можна сформулювати так - більше монолітного каменю, менше швів.

Це суттєво підвищує:

  • швидкість встановлення і скорочує терміни обробки;
  • надійність та довговічність всієї площини облицювання;
  • вишуканість і престиж, завдяки більш цілісному і закінченому зовнішньому вигляду об'єкта.

Використання нестандартних великоформатних плит з натурального каменю із благородним візерунком особливо ефектне, так як шви не переривають малюнок каменю і не заважають йому показати себе у всій красі.

Переваги гранітної плитки

Зносостійкість і довговічність

Граніт - найміцніший і твердий камінь, відповідно, плити з цього матеріалу мають ті ж властивості. Вони стійко витримують будь-які механічні дії, практично не стираються (тому ідеально підходять для підлогових покриттів і доріжок). Волога і перепади температур для цього матеріалу також не страшні. Все це дозволяє плитці з граніту служити в якості зовнішнього облицювання максимально довго.

Широке різноманіття форм і текстур

Серед відтінків і малюнків плит нескладно знайти потрібгу для конкретних будівельних або художніх завдань. За допомогою поєднання візерунків і квітів можна викладати мозаїку, робити декоративні панно.

Практичність

Зіпсувати гранітну плитку дуже складно. Практично всі забруднення можна видалити водою за допомогою м'якої тканини. З роками поверхня може потьмяніти, але цей недолік легко усувається – поліруванням.

Переваги мармурової плитки

Міцність

За цим показником мармур поступається тільки граніту, а решту каменів з легкістю перевершує. Мармурова плитка для підлоги користується попитом у дизайнерів і архітекторів, так як дозволяє отримати чудовий вигляд і при цьому прослужить кілька десятків років. Та частини будівлі, де плита не буде відчувати навантаження, наприклад, колона або цоколь, збережеться ще довше. Крім того, мармур не боїться ні вогню, ні води.

Стійкість до погодних впливів

Мармурова плитка зберігає презентабельний вигляд навіть на сонці, морозі і при великій вологості, тому його так часто можна побачити в зовнішньому оформленні будівель. Проблем з доглядом не виникне, так як будь-які забруднення легко змиваються водою.

Широка палітра

Особливою перевагою мармурової плитки є багата палітра кольорів. Можна легко підібрати потрібний відтінок для оформлення будинку або окремої кімнати. Але, незважаючи на таке різноманіття – фактуру мармуру неможливо переплутати з жодною іншою. Прожилки і вкраплення однозначно доводять, що перед вами натуральний мармур.

Виробництво облицювальних плит

Всю продукцію наша компанія виготовляє на власному, оснащеним сучасним устаткуванням виробництві, а фахівці нашого підприємства здатні виконати замовлення будь-якої складності.

© 2017 Велич Каменю.
Designed By GodDan