Для замовлення замірів вкажіть ім'я і телефон Ми перетелефонуємо і узгодимо зручний для Вас час для проведення замірів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо

ПІДВІКОННИКИ З НАТУРАЛЬНОГО ГРАНІТУ ТА МАРМУРУ

Підвіконник з натурального граніту, сьогодні перетворився не тільки в індикаторі розкоші і елегантності, але в гарантію якості та надійності. Ще в стародавніх культурах мармур та граніт цінувалися як вишукані облицювальні матеріали, вони пройшли випробування століттями і використовуються в надсучасних модерних дизайнах.

Використання підвіконників з граніту

Підвіконнями з натурального каменю можна оздобити практично кожен інтер'єр із найрізноматнішими конфігураціями вікон. Вони є елементом, як внутрішнього декору, так і часто застосовуються для зовнішнього оздоблення вікон та облицювання відкосів.

Підвіконник з граніту - це втілення стилю, практичності та довговічності. Практично для кожного інтер'єру, для різних конфігурацій вікон, підвіконня з граніту матимуть доречний і елегантний вигляд. Вони не потребують особливого догляду (як приміром дерев'яні підвіконники), підвіконники з натурального каменю служитимуть багато десятків років, не втрачаючи яскравості кольору і міцності.

Переваги гранітних підвіконь

 • Найкраще підходять для створення елегантної і величної атмосфери.
 • Граніт міцніший камінь у порівняні з мармуром.
 • Володіє великою кількістю колірів і відтінків.
 • Міцність, надійність, довговічність, легкість у догляді, символ розкоші і багатства.

Для виготовлення підвіконника підійде практично будь-який граніт, а враховуючи різноманітність кольорів і малюнків, навіть для найбільш вибагливого покупця не складе значних труднощів обрати потрібний варіант для свого інтер'єру.

підвіконники з каменюГранітні підвіконники - добре підходять для офісів, віталень, кухонь, мають строгий та стриманий вигляд. Підвіконники з мармуру володіють кращими декоративними властивостями, вони «м'якші», вишуканіші, відмінно виглядатимуть у спальнях, дитячих і ванних кімнатах, зимових садах. У кожному випадку, підвіконник з граніту і мармуру облагородить інтер'єр.

Завдячуючи власному неповторному природному малюнку підвіконник з натурального каменю є гармонійною окрасою для будь-якого приміщення.

Корисні властивості граніту

Граніт відноситься до найбільш відомих міцних та довговічних кам'яних утворень і заслужив він цей титул не дарма. Плита з кращого дрібнозернистого граніту починає проявляти ознаки старіння приблизно після 500 років використання.

Говорячи про особливості граніту, як матеріалу, можна резюмувати наступне:

 • велика довговічність будь-яких виробів з граніту;
 • висока механічна міцність, в тому числі і на стирання;
 • гігієнічність і декоративність;
 • граніт мало схильний до впливу перепадів температур, впливу кислот природного або штучного походження;
 • екологічно чистий матеріал, що сформувався мільйони років тому;
 • має естетично багату текстуру з великою різноманітністю колірної гамми;
 • володіє низькою гігроскопічністю;
 • висока теплоємність.

Виробництво підвіконників з граніту у Львові

Підвіконники - вироби із нестандартними розмірами і формою, тому наша компанія виготовляє їх тільки на замовлення. Виробничі та сировинні можливості дозволяють нам реалізувати найсміливіші задуми клієнтів.

Каталог мармуру і граніту

 

Скачати каталог граніту та мармуру

Перегляньте весь каталог наявного у нас каменю 

м. Львів, вул. Луганська, 10, (098) 185 50 60
© 2018 Велич Каменю. Всі право захищено
Designed By GodDan