Підвіконники з кварцового та натурального каменю у Львові

Переваги виробів з каменю

Відгуки про наші роботи

Каталоги кварцевого каменю

Підвіконник з натурального мармуру, сьогодні перетворився не тільки в індикаторі розкоші і елегантності, але в гарантію якості та надійності. Ще в стародавніх культурах мармур та граніт цінувалися як вишукані облицювальні матеріали, вони пройшли випробування століттями і використовуються в надсучасних модерних дизайнах.

Використання підвіконників з мармуру

Підвіконниками з природнього каменю можна оздобити практично кожен інтер'єр із найрізноматнішими конфігураціями вікон. Вони є елементом, як декору, так і часто застосовуються для зовнішнього оздоблення вікон та облицювання відкосів.

Підвіконник з мармурового каменю - це втілення стилю, практичності та довговічності. Практично для кожного інтер'єру, для різних конфігурацій вікон, підвіконня з граніту або мармуру матимуть доречний і елегантний вигляд. Вони не потребують особливого догляду (як приміром дерев'яні підвіконники), підвіконники з натурального каменю служитимуть багато десятків років, не втрачаючи яскравості кольору і міцності.

Переваги мармурового підвіконня

 • Найкраще пасують до фешенебельного інтер'єру.
 • Більш м'який матеріал в порівнянні з гранітом.
 • Мармур має властивість пропускати світло, створюючи вітражні, мерехтливі візерунки.
 • Міцність, надійність, довговічність, легкість у догляді, символ розкоші і багатства.

Для виготовлення підвіконника підійде практично будь-який сорт мармуру, а враховуючи різноманітність кольорів і малюнків, навіть для найбільш вибагливого покупця не складе значних труднощів обрати потрібний варіант для свого інтер'єру.

Мармур відрізняється благородністю, різноманітністю неповторних візерунків і забарвлень у теплих тонах. Мармуровий підвіконник поєднує в собі такі практичні властивості, як прийнятна ціна, довговічність, міцність, краса і вишуканість.

Завдячуючи власному неповторному природному малюнку підвіконник з натурального каменю є гармонійною окрасою для будь-якого приміщення.

Корисні властивості мармуру

Мармур використовується людьми вже досить давно і його краса була оцінена відразу. Великий попит на нього стримували складності видобутку і обробки, які у сучасному індустріальному світі легко долаються.

Пластичність і міцність мармуру стали двома китами, на яких базується прихильність до нього зодчих всіх часів. Працювати з мармуром легко навіть скульпторам. До характерних властивостей мармуру відносяться:

 • відносна прозорість;
 • відсутність внутрішніх включень;
 • гігієнічність і декоративність;
 • водонепроникність;
 • жаро- і морозостійкість;
 • екологічна чистота;
 • універсальність при використанні в оздобленні приміщень.

Підвіконня з кварциту – це стильне, розкішне і дуже практичне рішення. Кварцит по механічної міцності перевершує граніт. Поліровані поверхні такого підвіконня навіть просто подряпати буде дуже складно. Для цього його доведеться спеціально терти, як мінімум корундовим абразивом.

До того ж, до своєї феноменальною міцності і твердості, кварцит ще й дуже гарний. Ви без зусиль зможете підібрати той сорт кварциту, який буде гармоніювати зі стилістикою ваших вікон. Це може бути молочно-білий кварцит або сорт з текстурою, що нагадує текстуру деревини.

Переваги підвіконь з кварциту

Одним з найбільш затребуваних оздоблювальних матеріалів є кварцовий агломерат. Створений з кварцової крихти матеріал вигідно відрізняється від виробів з натурального каменю високою практичністю. Сполучним елементом виступають ефірні смоли. Технологія виробництва вельми складна: в умовах вакууму і при високій температурі складові змішуються при одночасному пресуванні і вібрації. В результаті виходить дуже щільна, абсолютно непориста і однорідна структура. Створені зі штучного кварцового каменю підвіконня користуються високим попитом.

Переваги підвіконь з кварцового агломерату:

 • Міцність і твердість.
 • Стійкість до стирання і подряпин.
 • Відповідність всім стандартам гігієнічності.
 • Вологостійкість (ні сік, ні кава, ні червоне вино не залишать на Вашому підвіконні слідів).
 • Стійкість до нетривалого впливу високих/низьких температур (не губиться колір, виріб не деформується).
 • Стабільність кольору.
 • Відсутність потреби в спеціальному догляді (досить звичайного вологого прибирання).

Підвіконня з білого кварциту

Підвіконня з білого кварциту стануть логічним продовженням білого металопластикового вікна. Алюмінієву раму вони зроблять більш «домашньою», підкресливши при цьому її легкість. Білі підвіконня – це класика, яка завжди буде доречна. Підвіконня з молочного кварциту ніколи не втратять актуальності – Ви можете міняти вікна, змінювати облаштування кімнати, а ці підвіконня, як і раніше збережуть свою актуальність.

Підвіконня з блакитного кварциту

Блакитні кварцити, як матеріал для підвіконь, цікаві перш за все тим, що в їх забарвленнях переважають небесні відтінки. Тут і колір літнього неба, і більш насичені, трохи штормові тони осені, і трохи зимової прохолоди. Таким чином, замовляючи підвіконня з блакитного кварциту, Ви отримуєте немов продовження пейзажу за вікном. До того ж підвіконня з блакитного кварциту прекрасно освіжають інтер'єр.

Підвіконня з кварциту під дерево

Існують сорти кварциту, текстура яких дуже схожа на текстуру деревини. Використовуючи їх, можна отримати чудове естетичне поєднання підвіконня із сучасними рамами з дуба або бука. Шаруваті кварцити з малюнком в дерево-кавовій гамі чудово виглядають в будь-якому інтер’єрному стилі, вносячи в загальний фон оформлення приміщення нотки аристократичної елегантності.

Поради по догляду за підвіконнями з кварциту

Встановивши підвіконня в будинку з кварциту, Ви безсумнівно отримаєте насолоду від оздоблення приміщення, воно стане виглядати сучасно і стильно, проте важливо підтримувати його щоденним доглядом. Щоб доглядати за виробами з штучного каменю не потрібні спеціальні навички, досить протирати їх вологою серветкою, а під час генерального прибирання користуватися звичайними засобами побутової хімії. Але не слід використовувати агресивні засоби, що містять трихлоретан або метиленхлорид, вони можуть пошкодити поверхню.

Щоб виріб з кварцу прослужив як можна довше, необхідно:

 • відразу видаляти забруднення і жир;
 • змивати водою сильнодіючі речовини, що випадково потрапили на поверхню;
 • перевірити миючий засіб перед застосуванням на ділянці, прихованій від очей;
 • обмежити використання абразивних засобів.

Виконуючи ці нескладні вимоги, з упевненістю можна гарантувати, що підвіконня з кварцу прослужить дуже довго, радуючи своїм чудовим зовнішнім виглядом.

Підвіконник з натурального граніту, сьогодні перетворився не тільки в індикаторі розкоші і елегантності, але в гарантію якості та надійності. Ще в стародавніх культурах мармур та граніт цінувалися як вишукані облицювальні матеріали, вони пройшли випробування століттями і використовуються в надсучасних модерних дизайнах.

Використання підвіконників з граніту

Підвіконнями з натурального каменю можна оздобити практично кожен інтер'єр із найрізноматнішими конфігураціями вікон. Вони є елементом, як внутрішнього декору, так і часто застосовуються для зовнішнього оздоблення вікон та облицювання відкосів.

Підвіконник з граніту - це втілення стилю, практичності та довговічності. Практично для кожного інтер'єру, для різних конфігурацій вікон, підвіконня з граніту матимуть доречний і елегантний вигляд. Вони не потребують особливого догляду (як приміром дерев'яні підвіконники), підвіконники з натурального каменю служитимуть багато десятків років, не втрачаючи яскравості кольору і міцності.

Переваги гранітних підвіконь

 • Найкраще підходять для створення елегантної і величної атмосфери.
 • Граніт міцніший камінь у порівняні з мармуром.
 • Володіє великою кількістю колірів і відтінків.
 • Міцність, надійність, довговічність, легкість у догляді, символ розкоші і багатства.

Для виготовлення підвіконника підійде практично будь-який граніт, а враховуючи різноманітність кольорів і малюнків, навіть для найбільш вибагливого покупця не складе значних труднощів обрати потрібний варіант для свого інтер'єру.

підвіконники з каменюГранітні підвіконники - добре підходять для офісів, віталень, кухонь, мають строгий та стриманий вигляд. Підвіконники з мармуру володіють кращими декоративними властивостями, вони «м'якші», вишуканіші, відмінно виглядатимуть у спальнях, дитячих і ванних кімнатах, зимових садах. У кожному випадку, підвіконник з граніту і мармуру облагородить інтер'єр.

Завдячуючи власному неповторному природному малюнку підвіконник з натурального каменю є гармонійною окрасою для будь-якого приміщення.

Корисні властивості граніту

Граніт відноситься до найбільш відомих міцних та довговічних кам'яних утворень і заслужив він цей титул не дарма. Плита з кращого дрібнозернистого граніту починає проявляти ознаки старіння приблизно після 500 років використання.

Говорячи про особливості граніту, як матеріалу, можна резюмувати наступне:

 • велика довговічність будь-яких виробів з граніту;
 • висока механічна міцність, в тому числі і на стирання;
 • гігієнічність і декоративність;
 • граніт мало схильний до впливу перепадів температур, впливу кислот природного або штучного походження;
 • екологічно чистий матеріал, що сформувався мільйони років тому;
 • має естетично багату текстуру з великою різноманітністю колірної гамми;
 • володіє низькою гігроскопічністю;
 • висока теплоємність.

Де купити підвіконня з каменю у Львові?

Компанія Велич Каменю займається виробництвом і реалізацією виробів з натурального і штучного каменю. Для зручності створений каталог каменю, де легко вибрати потрібний Вам камінь і замовити виріб з нього за вказаними номерами телефонів. Зателефонуйте і наші фахівці нададуть цінні поради щодо вибору, розрахують ціну виготовлення виробу, проконсультують з питань доставки і монтажу.

ПРО КОМПАНІЮ ВЕЛИЧ КАМЕНЮ

Компанія «Велич Каменю» пропонує широкий вибір виробів з натурального та штучного каменю у Львові:

 • з італійського, іспанського, турецького, грецького, бразильського, португальського, китайського, індійського мармуру;
 • з українського, бразильського, турецького, китайського, індійського, норвезького граніту;
 • з кварциту Silestone, Caesarstone, Vicostone, Avant.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі, навіть найсміливіші побажання та ідеї, будуть враховуватися при виробництві. У нас Ви знайдете кращі зразки виробів із каменю для будинку, котеджу, квартири, офісу, магазину, торгового центру чи адміністративної споруди.

Всі вироби ми виготовляємо на власному обладнанні, забезпечуючи повний контроль від стадії проектування та замірів до встановлення.

Ми будемо раді співпрацювати з дизайнерами, виробниками меблів, кухонь, архітекторами, будівельно-ремонтними компаніями.

Всі наші партнери гарантовано отримують:

 • камінь за спеціальними цінами;
 • знижки на всі виготовлені вироби;
 • довготривалу співпрацю.

Наша адреса: м. Львів, вул. Луганська, 10.

Контакти для замовлень та консультацій: тел. і viber (098) 185 50 60velych.kamenu@gmail.com.

© 2021 Велич Каменю. Всі права захищено