СХОДИ З КВАРЦИТУ У ЛЬВОВІ

Сходи з кварциту – це неперевершена міцність у поєднанні з розкішним зовнішнім виглядом. Такі сходи відмінно підкреслять соціальний статус власника будинку і стануть дуже практичним рішенням.

Кварцит по своїй міцності та довговічності перевершує граніт. А це значить, що сходи з цього каменю прослужить десятки років, зберігаючи свій початковий зовнішній вигляд. Сходи з кварциту можна зробити з підсвічуванням, що не тільки дуже ефектно виглядає, але і зручно, а крім того, підвищує безпеку.

Виготовлення сходів і ступенів з кварциту

Сходи і сходинки з кварциту виробляють з кварцової крихти, яка змішується з фарбувальними пігментами і сполучною речовиною. З отриманої суміші викачують все повітря, домагаючись щільної однорідної структури. За допомогою вібропресування формуються плити агломерату (сляби), потім вони гартуються і поліруються.

Так, як кварцит на 94-97% складається з кварцу, він володіє твердістю натурального каменю і навіть перевершує її. У той же час вміст поліефірних смол у плиті агломерату робить цей матеріал ще і еластичним, що позитивно впливає на його міцність. Навіть падіння важкого предмета на сходи не розколить їх і не залишить відколів.

Переваги сходів з кварциту

 • Висока механічна міцність, що перевищує механічну міцність граніту.
 • Стійкість до вологи, температурних перепадів, впливу прямих сонячних променів.
 • Стійкість до появи плям жиру, кави, вина та інших забруднень.
 • Можливість використання внутрішнього підсвічування сходів.

Застосування ступенів і сходів з кварциту

Сходи із кварцового агломерату підходять для установки в будь-якому приміщенні:

 • в офісі;
 • у котеджі;
 • у міській квартирі;
 • у ресторані, кафе або барі;
 • у холі готелю;
 • у магазині або торговому центрі;
 • у банку або державній установі.

У громадських будівлях, де щодня проходять сотні людей, сходи піддаються особливо великим навантаженням. Навіть під впливом всіх цих факторів кварцовий агломерат не стирається і не змінює колір на протязі 50 років і більше.

Сходи з білого кварциту

Такі сходи будуть неодмінно затримувати погляд аристократичністю і блиском поверхні сходинок. Сходи з білого кварциту - це абсолютно особливий виріб, здатний викликати зацікавлення навіть у найвимогливішого замовника.

Сходи з блакитного кварциту

Настрій, який здатні створити собою сходи з блакитного кварциту у Вашомі інтер'єрі, – це свіжість на межі переходу в холод. При погляді на такі сходи створюється відчуття чистоти і глибини весняного неба. А якщо виготовити їх з підсвічуванням, то можна отримати ще й дуже колоритне джерело освітлення, що наповнює хол атмосферою затишку і романтики.

Сходи з кавового кварциту

Кварцит із шаруватим малюнком дерево-кавового відтінку фантастично красивий. Але, крім того, його текстура дуже нагадує собою текстуру цінних порід дерева. Сходи з такого каменю дуже органічно впишуться в інтер'єр еко-стилю або в оформлення дерев'яного зрубу. При цьому служитимуть вони куди довше дерев'яних.

Облицювання сходів кварцитом у Львові замовляйте в компанії «Велич Каменю». Виберіть свій відтінок із каталогу зразків кварциту. Ми виготовимо стильні і довговічні сходи для Вашого будинку чи офісу та надамо на них офіційну гарантію.

Каталог каменю

 

Завантажте повний каталог штучного та натурального каменю 

ВІДГУКИ ПРО НАШІ РОБОТИ

🌟Дякую креативному, фаховому та організованому колективу за бездоганно виконану роботу. Мій камін радує мене щодня!...

Posted by Леся Фігель on Tuesday, July 17, 2018

Дуже дякуємо колективу Велич Камінь за професійно виконану роботу. Ви надали нашій кухні неповторності та розкоші! Тепер...

Опубліковано Наталією Петрик-Колясою Середа, 8 серпня 2018 р.

Хочу сказати велике дякую за нову стільницю на кухні.Матеріал якісний і встановили швидко.Дуже приємно мати справу з кваліфікованими людьми знавцями своєї справи.

Опубліковано Машою Антоник Четвер, 23 серпня 2018 р.

ОБРОБКА КАМЕНЮ НАШИМИ МАЙСТРАМИ

ПРО КОМПАНІЮ ВЕЛИЧ КАМЕНЮ

Компанія «Велич Каменю» пропонує широкий вибір виробів з натурального та штучного каменю у Львові:

 • з італійського, іспанського, турецького, грецького, бразильського, португальського, китайського, індійського мармуру;
 • з українського, бразильського, турецького, китайського, індійського, норвезького граніту;
 • з кварциту Silestone, Caesarstone, Samsung Radianz, Vicostone, Restone;
 • з кварцових плит Laminam i Dekton.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі, навіть найсміливіші побажання та ідеї, будуть враховуватися при виробництві. У нас Ви знайдете кращі зразки виробів із каменю для будинку, котеджу, квартири, офісу, магазину, торгового центру чи адміністративної споруди.

Всі вироби ми виготовляємо на власному обладнанні, забезпечуючи повний контроль від стадії проектування та замірів до встановлення.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, виробників меблів

Пропонуємо вигідні умови співпраці, відправте заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

© 2017-2019 Велич Каменю. Всі права захищено
Designed By GodDan