Стільниці з кварцового та натурального каменю у Львові

Переваги виробів з каменю

Відгуки про наші роботи

Каталоги кварцевого каменю

Міцна, здатна витримати багаторічну експлуатацію та не втратити зовнішній вигляд стільниця з натурального каменю це оптимальний варіант, якщо до кухонних поверхонь є підвищені вимоги. Стільниці з каменю знаходять своє застосування в дорогих кухонних гарнітурах, вони відрізняються неповторними природними малюнками і призначені для тривалого користування.

Основу для кам'яної стільниці складають сляби - плити з твердих порід каменю, товщина яких становить 2-3 см. Остаточні риси плити формуються після складної обробки на спеціальному обладнанні.

Розкрій, шліфування, полірування, обробка країв і випилювання прорізів для установки вбудованої техніки і раковини - без проходження кожного з цих етапів неможливо отримати готову до використання стільницю з натурального каменю. Всі операції досить трудомісткі і впливають на кінцеву вартість.

Проте, стійкість природного каменю до умов зовнішнього середовища дозволяє йому зберігати первозданний вигляд довгі роки і така інвестиція з часом себе повністю окупає. Також важливу роль відіграє те, що такі стільниці є екологічно чистим продуктом, що може зіграти вирішальну роль для прихильників усього натурального.

Крім того стільниці з натурального каменю приваблюють:

 • простотою в догляді
 • стійкістю до стирання і появи подряпин
 • не поглинають рідини
 • витримують високу вологість та температуру
 • нейтральністю до дії кислот
 • опірністю до дії бактерій і грибків

Матеріали і кольори кам'яних стільниць

стільниці з каменю

Різноманітність малюнку та кольорів натурального каменю дає можливість навіть найвимогливішому покупцеві обрати граніт і мармур стільниці під свій інтер'єр.

Граніт - довговічний матеріал, із чудовими характеристиками міцності. Його рекомендують використовувати для столів і стільниць на кухні, в барі, ресторані. Мармур же вважається «м'яким» каменем, зате з чудовими декоративними властивостями.

Форми і розміри стільниць

Заготовки з деяких каменів обмежені розмірами - 200 * 300 см. Якщо спроектована стільниця з граніту більша по розмірах, тоді її роблять з декількох частин, а стики акуратно підганяють і обробляють. При ретельній і грамотної обробці стики і переходи залишаються практично непомітними. В іншому випадку, розміри і форми стільниці з мармуру та граніту визначаються замовником. Стандартна товщина горизонтальної поверхні таких виробів з натурального каменю - 30 мм, проте допустима і більша товщина.

Чому натуральний камінь?

Корисні властивості мармуру

Мармур використовується людиною давно, адже його краса була оцінена відразу. Великий попит на нього у минулому стримували складнощі видобутку і обробки, які у сучасному індустріальному світі успішно подолано.

Пластичність і міцність граніту стали двома китами, на яких ґрунтується уподобань до нього зодчих всіх часів. Працювати з мармуром легко навіть скульпторам. До числа відмінних властивостей мармуру відносять:

 • відносну прозорість;
 • відсутність внутрішніх включень;
 • гігієнічність і декоративність;
 • водонепроникність;
 • жаро- і морозостійкість;
 • екологічна чистота;
 • універсальність при використанні в обробці приміщень.

Корисні властивості граніту

Граніт відноситься до найбільш відомих міцних кам'яних утворень і заслужив він цей титул не дарма. Плита з кращого дрібнозернистого граніту починає проявляти ознаки старіння приблизно після 500 років використання. Переконатися в цьому легко на конкретних прикладах його активного застосування навіть в наших умовах.

Говорячи про особливості граніту як матеріалу, можна резюмувати наступне:

 • велика довговічність будь-яких виробів з граніту;
 • висока механічна міцність, в тому числі і на стирання;
 • гігієнічність і декоративність;
 • мало схильний до впливу перепадів температур, впливу кислот природного або штучного походження;
 • екологічно чистий матеріал, що сформувався мільйони літ тому;
 • має естетично багату текстуру з великою різноманітністю колірної гамми;
 • дуже низька гігроскопічність;
 • висока теплоємність.

Установка і монтаж стільниці з каменю

Натуральний камінь в інтер'єрі та екстер'єрі завжди вважався елементом розкоші. Цей природний матеріал підкреслює статус свого володаря. Єдиним недоліком є досить висока вартість. Але переваги в порівнянні з цим просто незаперечні. Камінь прослужить довгі роки, не втрачаючи первозданного вигляду. Але для цього слід не тільки звернути увагу на якість сировини, але і на послуги монтажу та укладання.

Для виконання укладки і монтажу потрібно провести ряд підготовчих дій, а саме:

 • Огляд і аналіз об'єкта, необхідні заміри.
 • Аналіз поверхні, куди буде проводитися укладка.
 • Підготовка та обробка поверхні згідно з установленими нормами.

Дотримання всіх вищевикладених правил і контроль їх виконання - це запорука успішного виконання завдання. В процесі монтажу навіть найнезначніші похибки можуть спричинити за собою серйозні дефекти. І роботи доведеться робити заново. Тому, монтаж і установка - це серйозне завдання, яке вкрай не рекомендується довіряти новачку. Зекономлені кошти можуть бути витрачені сповна на демонтаж і переустановку.

Тільки професіонал з великим досвідом роботи в цій галузі може оцінити всі тонкощі і уникнути помилок. Наші фахівці, проаналізувавши об'єкт, підготують для Вас план робіт і складуть попередній кошторис. Ми працюємо тільки з прийнятим нормам і стандартам якості, а так само вже маємо великий власний досвід. Завдяки цьому, нам вдається досягти бездоганної якості виконання робіт.

Виїзд і консультація.

Робота з готовими виробами з натурального каменю або їх виготовлення передбачає проведення певних розрахунків і аналізу об'єкта. Тому наша компанія надає послугу - виїзд і консультація майстра. Досвідчені і висококваліфіковані фахівці виконають необхідні виміри будь-якої складності.

Звертаємо Вашу увагу, що виїзд майстра може бути замовлений і в тому випадку, якщо Ви тільки збираєтеся встановити виріб з каменю, але для цього ще нічого не готово. В такому випадку фахівець дасть Вам рекомендації щодо забезпечення основи під виріб, складе перелік робіт і попередній кошторис витрат. Це допоможе Вам остаточно визначитися з концепцією дизайну.

Залежно від виду та плану робіт, розрахунки можуть зайняти від декількох годин до декількох тижнів. Від складності розрахунків так само залежить підсумкова вартість всієї послуги. Після попереднього обговорення бажаного виду робіт, ми виробимо план виготовлення виробу, який буде повністю влаштовувати клієнта.

ПРО КОМПАНІЮ ВЕЛИЧ КАМЕНЮ

Компанія «Велич Каменю» пропонує широкий вибір виробів з натурального та штучного каменю у Львові:

 • з італійського, іспанського, турецького, грецького, бразильського, португальського, китайського, індійського мармуру;
 • з українського, бразильського, турецького, китайського, індійського, норвезького граніту;
 • з кварциту Silestone, Caesarstone, Vicostone, Avant.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі, навіть найсміливіші побажання та ідеї, будуть враховуватися при виробництві. У нас Ви знайдете кращі зразки виробів із каменю для будинку, котеджу, квартири, офісу, магазину, торгового центру чи адміністративної споруди.

Всі вироби ми виготовляємо на власному обладнанні, забезпечуючи повний контроль від стадії проектування та замірів до встановлення.

Ми будемо раді співпрацювати з дизайнерами, виробниками меблів, кухонь, архітекторами, будівельно-ремонтними компаніями.

Всі наші партнери гарантовано отримують:

 • камінь за спеціальними цінами;
 • знижки на всі виготовлені вироби;
 • довготривалу співпрацю.

Наша адреса: м. Львів, вул. Луганська, 10.

Контакти для замовлень та консультацій: тел. і viber (098) 185 50 60velych.kamenu@gmail.com.

© 2021 Велич Каменю. Всі права захищено