СТОЛИ З НАТУРАЛЬНОГО ГРАНІТУ ТА МАРМУРУ

Кухонний стіл або стіл у вітальні у більшості людей асоціюється з чимось міцним і масивним. І він дійсно повинен таким бути. Поряд зі звичним для нас дерев'яним столом, стіл з граніту або мармуру виглядає незвично, але не менш привабливо.

Кухонний стіл з кам'яною стільницею не просто зробить ваш інтер'єр цікавим, але і буде служити вам тривалий час. Досить оригінально виглядає мармуровий стіл у вітальні. Зрозуміло, що він повинен бути пов'язаний із загальною дизайнерською концепцією кімнати. Якщо Ви вирішили створити атмосферу античності, але боїтеся, що такий стіл буде вам не по кишені, то ваші побоювання марні.

Стіл з натурального каменю може бути виготовлений з таких порід каменю як мармур, граніт, онікс. Але слід також враховувати деякі властивості каменю. Наприклад, те, що мармур має здатність вбирати жир і чуйно реагувати на різні кислоти, не рекомендується його використовувати для виготовлення стільниць на кухні. Ідеальним його застосуванням є ванна кімната, де можна розмістити декоративні столики з мармуру.

Основною перевагою всіх столів і стільниць, виконаних з натурального каменю - мармуру, є їх довговічність. Але крім цього, до плюсів цього матеріалу можна віднести, такі властивості як:

 • Широка колірна гамма, завдяки якій процес пошуку потрібного відтінку для інтер'єру зводиться до простого вибору.
 • Антисептичні властивості каменю. Їм камінь зобов'язаний вапняним породам, які частково міститися в мармурі.
 • Мармур володіє структурою, завдяки якій процес його обробки набагато легше, в порівнянні з обробкою граніту.

До недоліків мармуру можна віднести його чутливість до кислот і жирів. Встановивши на кухні стільницю з мармуру, вам доведеться бути особливо обережними. Розлите вино, пролиті жирні рідини можуть залишити складні для виведення і зовсім некрасиві плями.

Тому якщо і потрібно встановити на кухні стільницю з натурального каменю, то кращим рішенням буде стільниця з граніту. Їй не страшні ні жир, ні різні рідини. До інших позитивних властивостей граніту можна віднести:

 • Високий рівень міцності. Завдяки цьому граніт здатний стійко переносити механічні пошкодження. А це безперечно, важлива вимога, що пред'являється до кухонної стільниці.
 • Стійкість до високих температур. На нього можна ставити гарячі предмети, не побоюючись будь-яких пошкоджень.
 • Дуже тривалий термін експлуатації. Тут в якості аргументу краще навести цифри - стіл прослужить вам не менше 50 років! Це вигідна інвестиція, якщо звичайно, ваш інтер'єр не зажадає заміни на щось нове і сучасне!

І, нарешті, граніт є, як і всі натуральні камені, є екологічно чистим матеріалом, що особливо важливо в сучасному світі.
Вибір матеріалу для виготовлення стільниць та столів для Вашої кухні, вітальні або ванної кімнати, як завжди залишається за вами. Вибирайте, зважуйте, і насолоджуйтеся красою і зручністю.

Дякую за роботу майстрам Велич Каменю. Камін з білого мармуру ідеально вписується в дизайн помешкання, Дуже сподобався запропонований менеджерами дизайн.

Опубліковано Yaroslav Lazor П'ятниця, 24 серпня 2018 р.

Дуже дякуємо колективу Велич Камінь за професійно виконану роботу. Ви надали нашій кухні неповторності та розкоші! Тепер...

Опубліковано Наталією Петрик-Колясою Середа, 8 серпня 2018 р.

Коллектив, який працює на совість. Стараються підібрати для клієнта найпідходящий варіант і роблять його гарно та якісно! 👍

Опубліковано Ліною Руснак Четвер, 7 лютого 2019 р.

Рекомендую!

Опубліковано Sergiy Illiv Четвер, 11 жовтня 2018 р.

ПРО КОМПАНІЮ ВЕЛИЧ КАМЕНЮ

Компанія «Велич Каменю» пропонує широкий вибір виробів з натурального та штучного каменю у Львові:

 • з італійського, іспанського, турецького, грецького, бразильського, португальського, китайського, індійського мармуру;
 • з українського, бразильського, турецького, китайського, індійського, норвезького граніту;
 • з кварциту Silestone, Caesarstone, Vicostone, Avant.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі, навіть найсміливіші побажання та ідеї, будуть враховуватися при виробництві. У нас Ви знайдете кращі зразки виробів із каменю для будинку, котеджу, квартири, офісу, магазину, торгового центру чи адміністративної споруди.

Всі вироби ми виготовляємо на власному обладнанні, забезпечуючи повний контроль від стадії проектування та замірів до встановлення.

Ми будемо раді співпрацювати з дизайнерами, виробниками меблів, кухонь, архітекторами, будівельно-ремонтними компаніями.

Всі наші партнери гарантовано отримують:

 • камінь за спеціальними цінами;
 • знижки на всі виготовлені вироби;
 • довготривалу співпрацю.

Наша адреса: м. Львів, вул. Луганська, 10.

Контакти для замовлень та консультацій: тел. і viber (098) 185 50 60velych.kamenu@gmail.com.

© 2021 Велич Каменю. Всі права захищено