Для замовлення замірів вкажіть ім'я і телефон Ми перетелефонуємо і узгодимо зручний для Вас час для проведення замірів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо

СТОЛИ З НАТУРАЛЬНОГО ГРАНІТУ ТА МАРМУРУ

Кухонний стіл або стіл у вітальні у більшості людей асоціюється з чимось міцним і масивним. І він дійсно повинен таким бути. Поряд зі звичним для нас дерев'яним столом, стіл з граніту або мармуру виглядає незвично, але не менш привабливо.

Кухонний стіл з кам'яною стільницею не просто зробить ваш інтер'єр цікавим, але і буде служити вам тривалий час. Досить оригінально виглядає мармуровий стіл у вітальні. Зрозуміло, що він повинен бути пов'язаний із загальною дизайнерською концепцією кімнати. Якщо Ви вирішили створити атмосферу античності, але боїтеся, що такий стіл буде вам не по кишені, то ваші побоювання марні.

Стіл з натурального каменю може бути виготовлений з таких порід каменю як мармур, граніт, онікс. Але слід також враховувати деякі властивості каменю. Наприклад, те, що мармур має здатність вбирати жир і чуйно реагувати на різні кислоти, не рекомендується його використовувати для виготовлення стільниць на кухні. Ідеальним його застосуванням є ванна кімната, де можна розмістити декоративні столики з мармуру.

Основною перевагою всіх столів і стільниць, виконаних з натурального каменю - мармуру, є їх довговічність. Але крім цього, до плюсів цього матеріалу можна віднести, такі властивості як:

  • Широка колірна гамма, завдяки якій процес пошуку потрібного відтінку для інтер'єру зводиться до простого вибору.
  • Антисептичні властивості каменю. Їм камінь зобов'язаний вапняним породам, які частково міститися в мармурі.
  • Мармур володіє структурою, завдяки якій процес його обробки набагато легше, в порівнянні з обробкою граніту.

До недоліків мармуру можна віднести його чутливість до кислот і жирів. Встановивши на кухні стільницю з мармуру, вам доведеться бути особливо обережними. Розлите вино, пролиті жирні рідини можуть залишити складні для виведення і зовсім некрасиві плями.

Тому якщо і потрібно встановити на кухні стільницю з натурального каменю, то кращим рішенням буде стільниця з граніту. Їй не страшні ні жир, ні різні рідини. До інших позитивних властивостей граніту можна віднести:

  • Високий рівень міцності. Завдяки цьому граніт здатний стійко переносити механічні пошкодження. А це безперечно, важлива вимога, що пред'являється до кухонної стільниці.
  • Стійкість до високих температур. На нього можна ставити гарячі предмети, не побоюючись будь-яких пошкоджень.
  • Дуже тривалий термін експлуатації. Тут в якості аргументу краще навести цифри - стіл прослужить вам не менше 50 років! Це вигідна інвестиція, якщо звичайно, ваш інтер'єр не зажадає заміни на щось нове і сучасне!

І, нарешті, граніт є, як і всі натуральні камені, є екологічно чистим матеріалом, що особливо важливо в сучасному світі.
Вибір матеріалу для виготовлення стільниць та столів для Вашої кухні, вітальні або ванної кімнати, як завжди залишається за вами. Вибирайте, зважуйте, і насолоджуйтеся красою і зручністю.

Каталог мармуру і граніту

 

Скачати каталог граніту та мармуру

Перегляньте весь каталог наявного у нас каменю 

м. Львів, вул. Луганська, 10, (098) 185 50 60
© 2018 Велич Каменю. Всі право захищено
Designed By GodDan