Вироби з мармуру та граніту для дому та котеджу

ВІДГУКИ ПРО НАШІ РОБОТИ

🌟Дякую креативному, фаховому та організованому колективу за бездоганно виконану роботу. Мій камін радує мене щодня!...

Posted by Леся Фігель on Tuesday, July 17, 2018

Дуже дякуємо колективу Велич Камінь за професійно виконану роботу. Ви надали нашій кухні неповторності та розкоші! Тепер...

Опубліковано Наталією Петрик-Колясою Середа, 8 серпня 2018 р.

Хочу сказати велике дякую за нову стільницю на кухні.Матеріал якісний і встановили швидко.Дуже приємно мати справу з кваліфікованими людьми знавцями своєї справи.

Опубліковано Машою Антоник Четвер, 23 серпня 2018 р.

ОБРОБКА КАМЕНЮ НАШИМИ МАЙСТРАМИ

ПРО КОМПАНІЮ ВЕЛИЧ КАМЕНЮ

Компанія «Велич Каменю» пропонує широкий вибір виробів з натурального та штучного каменю у Львові:

  • з італійського, іспанського, турецького, грецького, бразильського, португальського, китайського, індійського мармуру;
  • з українського, бразильського, турецького, китайського, індійського, норвезького граніту;
  • з кварциту Silestone, Caesarstone, Samsung Radianz, Vicostone, Restone;
  • з кварцових плит Laminam i Dekton.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі, навіть найсміливіші побажання та ідеї, будуть враховуватися при виробництві. У нас Ви знайдете кращі зразки виробів із каменю для будинку, котеджу, квартири, офісу, магазину, торгового центру чи адміністративної споруди.

Всі вироби ми виготовляємо на власному обладнанні, забезпечуючи повний контроль від стадії проектування та замірів до встановлення.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, виробників меблів

Пропонуємо вигідні умови співпраці, відправте заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом

Виготовлення виробів з каменю для приватних будинків (котеджів) та квартир

Натуральний камінь є одним із головних матеріалів для оздоблення та будівництва. Інтерес до нього не зникає, його часто використовують для зовнішнього облицювання, при обробці стін та для виготовлення різних деталей інтер'єру. Він гарний, міцний, практичний. Також велике значення мають відмінні декоративні можливості, різноманітність неповторних візуальних ефектів, що дозволяє отримати максимальну насолоду від багатства кольору та фактур. Єдиним недоліком є вага природного каменю. У процесі його використання необхідно обов'язково враховувати цей показник. Для облаштування будинку, квартири, котеджу переважно використовують такі види натурального каменю, як граніт та мармур.

Використання каменю в інтер'єрі

Елементи мармуру та граніту можуть використовуватись як в сучасній квартирі, так і в приватному будинку. Необхідно пам'ятати декілька підказок, щодо використання каменю в інтер'єрі:

Камінь і світло. У приміщеннях, де використовується природний камінь, обов'язково повинно бути освітлення. Як відомо, яскраво виражена текстура неодмінно виграє за умови наявності грамотного підсвічування;

Камінь, метал та скло. Мармур чи граніт відмінно виглядає поруч із металом та склом. Відповідно до цього, оздоблення інтер'єру може цілком гармонійно виглядати, особливо використовуючи різноманітні підставки, металеві вази, скляні столики, тощо;

Камінь і простір. При використанні натурального каменю в досить малому приміщенні стане ще набагато тісніше. Ідеальним варіантом стануть просторі вітальні, кімнати, кухні чи спальні;

Камінь і фрески. Звісно, сьогодні такі елементи використовуються рідко, проте по можливості до цієї особливості варто прислухатися. Адже камінь, на тлі якого є і фрески, виглядає більш домашнім і теплим.

Натуральний камінь та різні стилі інтер’єру

Використовувати граніт та мармур в інтер'єрі можна практично без будь-яких обмежень. Це, зокрема, можуть бути плитки для підлоги та стін, столи, стільниці, підвіконня, сходи і перила з натурального каменю, вони неодмінно нададуть інтер'єру особливий шарм.

Однак, незважаючи на те, що матеріал може гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, все-таки потрібно враховувати деякі стилістичні особливості того чи іншого приміщення.

Так, ідеальним варіантом натуральний камінь стане для класичного інтер'єру. Вишуканість класики, просторість, впевнений консерватизм, стабільність будуть відмінно поєднуватися з довговічністю.

В інтер'єрі кантрі він також буде досить органічно виглядати та максимально наближати загальну атмосферу до природи. Камінь поєднаний з деревом буде найбільш яскравим та водночас лаконічним акцентом простору.

Мінімалізм і хай-тек, незважаючи на всю свою стриманість, також органічно можуть поєднуватись із мармуром чи гранітом. Метал та скло поєднуються не гірше, ніж шкіра і дерево у класичному стилі інтер'єру.

У модерні чи еклектиці найкраще використовувати світлі кам'яні елементи. Останнім часом трендом стало використання так званого «ефекту старовини». Інтер'єр, виконаний в античному стилі, або «антика», створюється на основі використання методу штучного старіння. У подібній стилістиці античної давнини камінь обов'язково принесе в будь-який інтер'єр вишуканість і благородний затишок.

З огляду на всі перераховані вище правила, Ви отримаєте неймовірно вишуканий та стильний інтер'єр з натуральним каменем. Створите особливу вишуканість та затишок у Вашій оселі.

© 2017-2019 Велич Каменю. Всі права захищено
Designed By GodDan