Для замовлення замірів вкажіть ім'я і телефон Ми перетелефонуємо і узгодимо зручний для Вас час для проведення замірів
Ім'я не заповнено
Телефон не заповнено
Дякуємо. Ми Вам перетелефонуємо

Вироби з мармуру та граніту для офісів, торгових центрів та адмінспоруд

Каталог мармуру і граніту

 

Скачати каталог граніту та мармуру

Перегляньте весь каталог наявного у нас каменю 

Виготовлення виробів з каменю для офісів, торгових центрів та благоустрою міста

Незважаючи на велику кількість штучних матеріалів, популярність натурального каменю в сучасному будівництві, як і раніше велика. Природне походження каменю, його довговічність, краса, різноманіття форм і текстур дозволяють широко використовувати цей матеріал в ландшафтному дизайні, інтер’єрі та екстер’єрі будівель.

Вироби з каменю мають масу переваг, які роблять їх справді унікальними.

По-перше, вони відрізняються максимально тривалим терміном використання: при правильному догляді вони можуть прикрашати інтер'єр та екстер’єр не одне століття.

По-друге, вони міцніші за свої аналоги з дерева, пластику та багатьох інших матеріалів. Крім того, натуральний камінь володіє надзвичайною стійкістю до згубних впливів навколишнього середовища (опади, ультрафіолет, перепади температур). Висока стійкість до зношування дозволяє використовувати його навіть в будівлях з високою прохідністю. Також натуральний камінь:

• відрізняється унікальним виглядом та оригінальністю відтінків палітри;
• є безпечним високоекологічним матеріалом;
• не пропускає вологу;
• утримує тепло; 
• володіє високими шумоізоляційними властивостями;
• ціна каменю прийнятна.

Саме тому, натуральний граніт та мармур добре підходять для благоустрою міста, облицювання фасадів будівель, ландшафтного дизайну, оздоблення торгових центрів, адже для громадських місць потрібні матеріали, які можуть одночасно передавати потрібний образ і протистояти зносу, який є результатом інтенсивного повсякденного використання. Імідж фірми багато в чому залежить від першого візиту та враження, отриманого клієнтом, тому дизайн офісних приміщень, торгових залів – це вираження сутності корпоративного бренду, робота над такими проектами має бути бездоганною.

Вироби з граніту

Ми виготовляємо підвіконня, стільниці, столи, сходи та інші вироби з граніту. Всі вони мають необмежений термін служби, міцні та екологічні. Великий вибір кольорів і фактур гранітних плит, представлених в каталозі каменю, дозволяє нашим клієнтам отримати виріб, який ідеально впишеться в існуючу концепцію оформлення приміщення. Найбільш популярними є чорні та сірі граніти, проте існують ще рожево-червоні, жовті, червоно-бордові та зелені граніти. Це досить міцна, щільна і морозостійка порода, тому його можна спокійно використовувати й для зовнішньої обробки. Граніт володіє хорошими показниками водонепроникності та стійкості до різних ушкоджень. Він також не потребує додаткового захисту від згубного впливу кислот.

Вироби з мармуру

Мармур є одним із кращих матеріалів для створення предметів інтер'єру та оздоблення будівель. Ми пропонуємо сходи, підвіконня, стільниці, столи, предмети декору та інші елементи з цього благородного матеріалу. Для оформлення зон підвищеної прохідності (підлоги, сходи в громадських інтер'єрах) використовується особливо міцний, стійкий до стирання мармур. Мармур, досить легко обробляється, володіє різноманітною гамою кольорів і унікальними малюнками, завдяки чому він активно застосовується в дизайні та будівництві. Також увагу привертає властивість мармуру відмінно поєднуватися з іншими матеріалами, які використовуються в інтер'єрі. Він ідеально гармонує з усім, де б його не застосовували.

Звертайтесь, і ми зробимо Ваш офіс, магазин або торговий центр таким, що створить незабутнє враження на клієнтів і партнерів, це неодмінно позитивно вплине на зростання Вашого бізнесу.

Ми виготовляємо ексклюзивні архітектурні елементи із каменю природного походження. Вони характеризуються міцністю, довговічністю і красою. Вагомий плюс – престижність, стильність дизайну.

м. Львів, вул. Луганська, 10, (098) 185 50 60
© 2018 Велич Каменю. Всі право захищено
Designed By GodDan